info@vayetur.com

0850 308 66 54

0541 902 42 29

Çanakkale Şehitlik Turu | Vaye Tur

Çanakkale Şehitlik Turu
Kişi Başı Fiyatı / 850 ₺ Gidiş / 03.09.2023 Dönüş / 03.09.2023

Günübirlik

Çanakkale Şehitlik Turu
GÜNÜBİRLİK ÇANAKKALE ŞEHİTLİK  GELİBOLU TURU
GECE YOLCULUĞU GÜNÜBİRLİK
2 EYLÜL GECE HAREKET  03 EYLÜL PAZAR GEZİ VE DÖNÜŞ
Vaye Tur Araç Kalkış Noktalar
23:30 Sakarya Kent Meydanı
00:30 İzmit Eski Perşembe Pazarı 
 

Çanakkale Savaşı veya Çanakkale Muharebeleri, I. Dünya Savaşı sırasında 1915-1916 yılları arasında Gelibolu Yarımadası'nda Osmanlı İmparatorluğu ile İtilaf Devletleri arasında yapılan deniz ve kara muharebeleridir. Bayrak ve Millet Uğruna Canlarını Hiçe Sayan Mehmetciklerimizi Anmaya Gidiyoruz.


1.Gün: SAKARYA-İZMİT-İSTANBUL-ÇANAKKALE
Belirlenen Noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumıuza başlıyor ve  rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları ile birlikte Sakarya- İzmit- İstanbul Silivri - Tekirdağ üzerinden Eceabat'a doğru yol alıyoruz. Sabah saatlerinden Eceabat’ta kahvaltımızı alıyoruz (Ekstra) Kahvaltımız sonrası gezimize Kilit bahir kalesi, namazgâh tabyaları, Seyit onbaşı heykeli, Soğanlı Dere ve Sahin dere şehitlikleri (Şahin Dere de durulur) Şehitler Abidesi yanındaki meçhul asker kabri yabancı askerlerin mezarı ve anıtları ( panoramik ) Seddülbahir İngiliz çıkarma noktaları ve Kahraman Yahya Çavuş ve askerlerinin şehitliği ve anıtı. Gezimize öğlen yemeği için ara veriyoruz. Alçıtepe köyünde öğle yemeği (ekstra) Dileyenler Salim Mutlu Özel Harp Anılar Koleksiyonu Müzesine girebilir (ekstra) Öğlen yemeği sonrası Mehmetçiğe Saygı Anıtı için kısa fotoğraf molası için duruyoruz (Yoğun donemde durulamaz panoramik olur, park sıkıntısı vb.) Gezimize 57.Alay Şehitliği ziyareti Conkbayiri bolgesi gercek siperlere girme imkani ve burada Mustafa Kemal Atatürk'ün 25 Nisan 1915 günü kara muharebelerine başladığı 261 rakımlı tepe, Conkbayırı Mehmetçik zafer kitabeleri, Atatürk'ün saatine misket kurşununun çarptığı yer, Yeni Zelanda anıtı, Atatürkten sonra Anafartalar grup komutanı olan Fevzi Çakmak’ın kardeşi Şehit Üst.Nazif Çakmak’ın mezarı sonrası Saat 15:30 - 16:00 saatleri arasında gibi dönüş yoluna geçiyoruz. Keşan üzerinden Tekirdağ'a geliyor ve Meşhur Tekirdağ köftesinin tadına bakıyoruz. (Ekstra) Yemek sonrasında yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka Vaye Tur seyahatinizde görüşmek dileğiyle veda ediyoruz.


GENEL ŞARTLAR:

• Gezi süresi 1 Gündüzdür ve Konaklama Yoktur
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında geçerli olup, tek bir çocuk için uygulanabilmektedir. 0-6 Yaş grubu çocuklara otelde yatak verilmeyebilir.
• Turlarımız; otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez ve bu hizmetlerden herhangi birinin ya da bir kaçının kullanılmaması halinde ücret iadesi söz konusu değildir.
• Rezervasyon esnasında kesinlikle, koltuk numarası belirtilemez ve koltuk garantisi verilemez.
• Haftalık turlarda otobüs içi rotasyon uygulanmaktadır. Böylelikle bütün misafirlerimizin 1 günlüğüne de olsa ön sıralarda oturmaları sağlanmaktadır.
• Rehberimiz, programın tamamını gerçekleştirmek koşuluyla, programın akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Vayetur, yoğun dönemlerde, aynı kalite ve standartları korumak ve misafire önceden bildirmek koşuluyla, otel değiştirme hakkını saklı tutar.
• Hava muhalefeti ve diğer doğal afetler sebebiyle gerçekleşmeyen turlardan Vayetur sorumlu değildir.
Vayetur, turlarda yeterli çoğunluğu sağlayamaması durumunda, misafire turun hareketine 48 saat kala ve daha öncesinden haber vermek koşuluyla, turu iptal etme hakkını saklı tutar.
• Misafirler, turun hareketine bir hafta kala hiçbir sebep belirtmeksizin turu iptal edebilirler. 1 haftadan az sürede gerçekleşen iptallerin iadesinde Kütahya Çizelgesi Kuralları geçerli olacaktır.
• Bütün fiyatlara KDV dâhildir.

       MOLA YERLERİ:

ALIŞVERİŞ NOKTALARI:

•Mehmetcik Vakfı Dinlenme Teisleri
 

    • Yöresel Ürün Tezgâhları

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Kişi Sayısına Göre  Lüks Otobüsler İle Ulaşım
• Millipark Giriş Ücretleri
• Vaye tur Kalite ve Güvencesi
• 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

 


• Tüm Özel Harcamalar
• Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
• Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemekleri

 


Vaye Tur

Vaye tur, genç ve dinamik kadrosuyla, 
müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,hizmetlerini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi misyon edinmiş ve sizlere en iyi hizmet kalitesini,güveni, memnuniyeti, istikrârı ve kurumsallığı vâdetmektedir.
Vaye tur ekibi olarak başarıya giden yolda fikirlerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
 
Kısa zamanda turizm sektöründe önde gelen kurumsal acentalarından olmayı ve turizme farklı soluklarla renk katmayı amaç edinerek, çıktığımız bu yolda, geçmişte gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda almış olduğumuz olumlu sonuçlarla ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyet içeren geri bildirimleri ile günbegün büyümeyi ve daha iyiye ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden personel kadromuz müşterilerine dâimâ yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen organizasyonlarıyla her zaman ilklere imza atmayı görev edinmiştir.

Siz değerli misafirlerimizi kendimize bir dost olarak görmekte ve bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmetlerde ekibimizle birlikte tüm seyahâtlerinizde hizmette mükemmeliyeti yakalamak temel amacımızdır. Hizmetlerimizi kalite yönetim sistemi çerçevesinde en üst seviyede tutmayı ve siz değerli dostlarımızın tavsiyeleri ile sürekli geliştirerek seyahatlerinizin başında ve sonunda dost kalabilmeyi benimsemişizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Telefon
WhatsApp