info@vayetur.com

0850 308 66 54

0541 902 42 29

Ekibimiz | Vaye Tur

Ekibimiz

TALHA YAVUZ

TALHA YAVUZ

OPERASYON SORUMLUSU

Mail: info@vayetur.com
Telefon: 05467410781
HÜSEYİN NAZLIM

HÜSEYİN NAZLIM

Mekke Medine Operasyon

Mail: hüseyin@vayetur.com
Telefon: 05467872703
YASİN ÇELİK

YASİN ÇELİK

Acenta Sorumlusu

Mail: yasin@vayetur.com
Telefon: 05419024229
EMRE SEVİNÇ

EMRE SEVİNÇ

Havalimanı Operasyon sorumlusu

Mail: emre@vayetur.com
Telefon: 05543256562
Vaye Tur

Vaye tur, genç ve dinamik kadrosuyla, 
müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,hizmetlerini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi misyon edinmiş ve sizlere en iyi hizmet kalitesini,güveni, memnuniyeti, istikrârı ve kurumsallığı vâdetmektedir.
Vaye tur ekibi olarak başarıya giden yolda fikirlerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
 
Kısa zamanda turizm sektöründe önde gelen kurumsal acentalarından olmayı ve turizme farklı soluklarla renk katmayı amaç edinerek, çıktığımız bu yolda, geçmişte gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda almış olduğumuz olumlu sonuçlarla ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyet içeren geri bildirimleri ile günbegün büyümeyi ve daha iyiye ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden personel kadromuz müşterilerine dâimâ yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen organizasyonlarıyla her zaman ilklere imza atmayı görev edinmiştir.

Siz değerli misafirlerimizi kendimize bir dost olarak görmekte ve bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmetlerde ekibimizle birlikte tüm seyahâtlerinizde hizmette mükemmeliyeti yakalamak temel amacımızdır. Hizmetlerimizi kalite yönetim sistemi çerçevesinde en üst seviyede tutmayı ve siz değerli dostlarımızın tavsiyeleri ile sürekli geliştirerek seyahatlerinizin başında ve sonunda dost kalabilmeyi benimsemişizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Telefon
WhatsApp