info@vayetur.com

0850 308 66 54

0541 902 42 29

KONYA-KAPADOKYA | Vaye Tur

KONYA-KAPADOKYA
Kişi Başı Fiyatı / 3000 ₺ Gidiş / 22.06.2024 Dönüş / 23.06.2024

1 gece konaklamalı

KONYA-KAPADOKYA

1.Gün (Kapadokya)

Kapadokya’ya hareket ediyor sırasıyla Asmalı Konak ,Çömlek Atölyesi,Göreme Açık hava müzesi ,başabağ vadisi ,Panoramik Uçhisar Kalesi,Güvercinlik vadisi ve Çerezci de alışveriş için kısa bir mola verip dönüş için yola çıkıyoruz Konyaya ve otelimizde yemek aldıkdan sonra yatıyoruz ….

 

2.Gün ( Konya )

Otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrasında. Kahvaltı sonrasında rehber eşliğinde gezimize başlıyoruz. Hz. Mevlana’nın “duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun, etme “ diye seslendiği ve ruhunun aynası olarak adlandırdığı Şems- i Tebrizi Türbesini ziyaret ediyoruz. Şems gezimiz sonrasında Selçuklu döneminde sarayın gül bahçesi, günümüzde ise “Gel, Gel, ne olursan ol, gel” sözü ile tüm Dünya’ya nam salmış olan Hz. Mevlana Müzesi ile gezimize dervişane kapısından girerek başlıyoruz. Kuzey batı yönünde müzemizin içinde yer alan derviş hücreleri, güney yönünde yer alan matbah ve Hürrem Pasa Türbesi, Üçler Mezarlığı’na açılan Hâmûsân kapısından sonra avlunun doğusunda ise Sinan Pasa, Fatma Hatun ve Hasan Pasa türbeleri yanında semahane ve mescit bölümleri ile Mevlâna ve aile fertlerinin mezarlarının da içerisinde bulunduğu ana bina gezimizi yaparak, avluya Yavuz Sultan Selim’in 1512 yılında yaptırdığı üzeri kapalı şadırvan ile “Seb-i Arûs” havuzu ve avlunun kuzey yönünde yer alan selse bil adı verilen çeşme ile gezimizi tamamlıyor, Karatay Müzesine hareket ediyoruz. Müze gezimizin ardından biraz dinlenmek adına Alâeddin Tepesinde kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından Alâeddin Tepesinde bulunan Alâeddin Cami ziyaretimizden sonra konaklama için otele geçiyoruz ve turumuz don buluyor. ..Bir sonraki vaye tur organizasyonunda buluşmak üzere

 

Tur fiyatına dahil olan hizmetler:

1 Gece konaklama

Ulaşım

Rehberlik Hizmeti

Otelde sabah kahvaltısı

 

Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.

- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı  tek çekim ödeme kabul ediyoruz.

- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.

- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.

- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 4 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.

 

Vaye Tur

Vaye tur, genç ve dinamik kadrosuyla, 
müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,hizmetlerini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi misyon edinmiş ve sizlere en iyi hizmet kalitesini,güveni, memnuniyeti, istikrârı ve kurumsallığı vâdetmektedir.
Vaye tur ekibi olarak başarıya giden yolda fikirlerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
 
Kısa zamanda turizm sektöründe önde gelen kurumsal acentalarından olmayı ve turizme farklı soluklarla renk katmayı amaç edinerek, çıktığımız bu yolda, geçmişte gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda almış olduğumuz olumlu sonuçlarla ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyet içeren geri bildirimleri ile günbegün büyümeyi ve daha iyiye ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden personel kadromuz müşterilerine dâimâ yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen organizasyonlarıyla her zaman ilklere imza atmayı görev edinmiştir.

Siz değerli misafirlerimizi kendimize bir dost olarak görmekte ve bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmetlerde ekibimizle birlikte tüm seyahâtlerinizde hizmette mükemmeliyeti yakalamak temel amacımızdır. Hizmetlerimizi kalite yönetim sistemi çerçevesinde en üst seviyede tutmayı ve siz değerli dostlarımızın tavsiyeleri ile sürekli geliştirerek seyahatlerinizin başında ve sonunda dost kalabilmeyi benimsemişizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Telefon
WhatsApp