info@vayetur.com

0850 308 66 54

0541 902 42 29

Günübirlik Çanakkale Turu | Vaye Tur

Günübirlik Çanakkale Turu
Kişi Başı Fiyatı / 1000 ₺ Gidiş / 8.06.2024 Dönüş / 8.06.2024

Günübirlik

Günübirlik Çanakkale Turu

Sakarya çıkış:  7.06.2024  saat 23:00 da Kent meydanı

Günü birlik Çanakkale turu.

Detaylı bilgi için :05419024229


ÇANAKKALE TUR PROGRAMI

 

SAKARYA’dan  23:00 da yolculuğumuza başlıyoruz. Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Merkezi’nden geçerek Kilitbahir’e ulaşıyor ve Çanakkale Şehitlik Turu programımızın gezi güzergahına başlıyoruz. Rehberimizden Kilitbahir köyü ve Kilitbahir kalesi hakkında bilgi alıyoruz. Ardından Namazgah Tabyası ziyaretlerimizi yapıyoruz ve Bakı Terası’na çıkarak Çanakkale Deniz Savaşları hakkında bilgi alıyoruz. Rumeli Mecidiye Tabyası‘nda iniyoruz ve tabyaya doğru yürüyüşe geçiyoruz. Tabya hakkında rehberimizden bilgiler alıp Rumeli Mecidiye Tabyası Şehitliği’ni ziyaret ediyoruz. Tabyadan merdivenlerle Seyit Onbaşı (Koca Seyit) Anıtına iniyor ve bilgi alıyoruz. Bigalı Köyünü  ziyaret ediyoruz.Ziyaret sonrası Büyük Anafarta Köyü‘den geçerek; hem buradaki şehitliklerimiz hakkında bilgiler alıyoruz hemde Anafartalar Ovasını görüp inceleme şansı buluyoruz. Buradaki ilerleyişimiz sonrası Anzac Koyu ve Tören Alanı‘na varıyor ve aracımızdan inerek bölgeyi inceliyor, rehberimizden bilgiler alıyoruz. Ardından Çanakkale Savaşları sırasında tümü ile şehit olan 57. Piyade Alayında kahramanca çarpışan şehitlerimizin yattığı 57. Alay Şehitliğini ziyaret ediyoruz.  Conk Bayırına çıkıyor ve oradan panoramik olarak Ege Denizini ve Anafartalar Ovasını görme imkânı buluyoruz. Daha sonra  dönüşe geçiyoruz.

Vaye Tur

Vaye tur, genç ve dinamik kadrosuyla, 
müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,hizmetlerini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi misyon edinmiş ve sizlere en iyi hizmet kalitesini,güveni, memnuniyeti, istikrârı ve kurumsallığı vâdetmektedir.
Vaye tur ekibi olarak başarıya giden yolda fikirlerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
 
Kısa zamanda turizm sektöründe önde gelen kurumsal acentalarından olmayı ve turizme farklı soluklarla renk katmayı amaç edinerek, çıktığımız bu yolda, geçmişte gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda almış olduğumuz olumlu sonuçlarla ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyet içeren geri bildirimleri ile günbegün büyümeyi ve daha iyiye ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden personel kadromuz müşterilerine dâimâ yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen organizasyonlarıyla her zaman ilklere imza atmayı görev edinmiştir.

Siz değerli misafirlerimizi kendimize bir dost olarak görmekte ve bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmetlerde ekibimizle birlikte tüm seyahâtlerinizde hizmette mükemmeliyeti yakalamak temel amacımızdır. Hizmetlerimizi kalite yönetim sistemi çerçevesinde en üst seviyede tutmayı ve siz değerli dostlarımızın tavsiyeleri ile sürekli geliştirerek seyahatlerinizin başında ve sonunda dost kalabilmeyi benimsemişizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Telefon
WhatsApp